به کاربران توصیه می شود قبل از استفاده از این وب سامانه کلینیک24، شرایط و ضوابط زیر را به دقت مطالعه و مرور کنند.استفاده از وب سامانه به معنای رضایت کاربر با این شرایط و ضوابط است. به کاربران توصیه می شود در صورت عدم موافقت با این اطلاعات از سایت استفاده نکنند.


سلب مسئولیت محتوا


وب سامانه کلینیک24 و اطلاعات آن مطابق با قوانین کشور است و با توجه به حساسیت مطالب پزشکی ،تیم تولید کننده محتوای وبسایت تمام تلاش خود را برای ارائه اطلاعات دقیق، کامل و به روز در این وب سایت انجام می دهد.


مطالب بخش وبلاگ وب سامانه فقط برای مقاصد اطلاعاتی و نه برای استفاده در تشخیص یا درمان هر بیماری یا مشکل سلامتی در دسترس عموم قرار می گیرد.در صورت درخواست مراجع ذیصلاح قضایی ، هر گونه مطلب یا اطلاعاتی که در وبسایت وجود دارد بنا بر توصیه های قانونی تغییر خواهد کرد.

اطلاعات موجود در این سایت قرار نیست جایگزینی برای مشاوره پزشکی حرفه ای، تشخیص یا درمان باشد. تمام مطالب، اعم از متن، گرافیک، تصاویر و اطلاعات موجود در سایت صرفاً برای اطلاعات عمومی است. وب سامانه کلینیک24 هیچ مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات موجود در این وب سایت ندارد و این اطلاعات بدون اطلاع قبلی کاربران ممکن است تغییر کند.


سلب مسئولیت خدمت دهندگان


وب سامانه کلینیک24 به هیچ وجه فرد یا افراد خاصی را تشویق به مراجعه به خدمت دهندگانی که در این وبسایت از آن ها نام برده شده است نمی کند و معرفی خدمت دهندگان در وب سامانه تنها جهت بهبود دسترسی بیماران به آدرس و اطلاعات تماس خدمت دهندگان شهر و منطقه ی محل سکونت آن ها است.

معرفی خدمت دهندگان در این وب سامانه جهت رفع دغدغه شهروندان برای جست و جوی خدمت دهنده متخصص بوده و معرفی خدمت دهنده به منزله ی پیشنهاد و تبلیغ خدمت دهندگان نخواهد بود.

تمامی خدمت دهندگانی که در وب سامانه معرفی شده اند دارای شماره نظام پزشکی معتبر می باشند.

 تیم وب سامانه کلینیک24 به شما کاربران گرامی اعلام می کند که هرگز توصیه های پزشکی حرفه ای را نادیده نگیرید یا به دلیل مطالبی که در این وب سایت خوانده اید یا از طریق این وب سایت به آنها دسترسی داشته اید، جستجوی درمان پزشکی را به تأخیر نیندازید.


وب سامانه کلینیک24 هیچ گونه اظهارنظری در مورد اثربخشی درمان توسط خدمت دهندگان نام برده یا مطالب، مناسب بودن یا نبودن روش های درمانی، رویه‌ها، خدمات، نظرات یا سایر اطلاعاتی که ممکن است در این وب‌سایت موجود باشد را توصیه ، تأیید یا تبلیغ نمی‌کند.


سلب مسئولیت اطلاعات


این وب سامانه در قبال هیچ گونه مشاوره، دوره درمان، تشخیص یا هر گونه اطلاعات، خدمات یا محصولات دیگری که از طریق این وب سامانه به دست می آورید، مسئولیتی ندارد.

صحت و مسئولیت تمامی اطلاعاتی که در این وب سامانه در مطلب معرفی خدمت دهندگان، پروفایل و صفحه اختصاصی مراکز و خدمت دهندگان ثبت شده است بر عهده خود مراکز و خدمت دهندگان بوده و توسط تیم وب سامانه کلینیک24 تایید نمی شود. این اطلاعات برای مثال می تواند میزان سابقه و تجربه ، خدمات ارائه شده توسط خدمت دهنده و موارد مرتبط باشد.

تیم مقاله نویسی کلینیک24 به محض اطلاع از نادرست بودن این اطلاعات ، مطلب را تغییر داده و اصلاح خواهد کرد.مشخصا توصیه می کنیم که برای صحت اطلاعات خدمت دهنده انتخابی خود بررسی دقیق تری انجام دهید.

بنابراین، ارزیابی مستقل از صحت اطلاعات منتشر شده در این سایت بر عهده کاربر می باشد.

وب سامانه کلینیک24 از نظر بازدیدکنندگان استقبال خواهد کرد ، با این حال اطلاعات ارسال شده توسط بازدیدکنندگان در قسمت نظرات مطالب نمی تواند مورد تایید کلینیک24 باشد.

در نهایت هدف این سایت صرفاً ارائه اتوماسیون نرم افزاری و تحت وب به مراکز جهت انجام فرایندهای روزانه خود بصورت هوشمند و کامپیوتری و همچنین ارائه اطلاعات برای کمک به شما در برقراری ارتباط با مراکز و خدمت دهندگان بوده و مطالب و صفحات فقط برای اهداف فوق ایجاد می شوند.