مزایای داشتن پروفایل برای مراکز در وب سامانه کلینیک24

مزایای داشتن پروفایل برای مراکز در وب سامانه کلینیک24

برای معرفی و نمایش پروفایل کامل مرکز خود به مراجعین در وب سامانه کلینیک24 میتوانید نسبت به خرید محصول پروفایل مرکز با ماژول های زیر اقدام نمائید. استفاده از آمار بازدید خوب سامانه و امکانات فراوان آن ، قابلیت راحتی کار با سامانه با موبایل و تبلت ، شیک بودن سامانه و آینده روشن همگی دلایل محکم برای معرفی مرکز خود در همین سامانه می باشد.

ادامه مطلب
دکتر جعفر مهوری در وب سامانه کلینیک24

دکتر جعفر مهوری در وب سامانه کلینیک24

دکتر جعفر مهوری متخصص مغز و اعصاب و فوق تخصص صرع - تشنج با افتخار به جمع مراکز وب سامانه کلینیک24 پیوستند. امکان دریافت نوبت برای ویزیت حضوری در مطب اصفهان و همچنین نوبت برای ویزیت غیرحضوری از طریق واتساپ فراهم با درگاه پرداخت برای مراجعین گرامی فراهم شده است.

ادامه مطلب
مزایای و نحوه عضویت کاربر ویژه

مزایای و نحوه عضویت کاربر ویژه

امکان عضویت ویژه برای مراجعه کنندگان عزیز وب سامانه کلینیک24 فراهم گردید. با توجه به اینکه برخی کاربران بخاطر شرایط خود، نیازمند خدماتی ویژه از طرف سامانه می باشند بر این شدیم تا با فراهم کردن امکان عضو ویژه بتوانیم خدماتی بالاتر از سطح عادی به این عزیزان ارائه نماییم. عضویت های ویژه در سه سطح طلایی ، نقره ای و برنزی بصورت یک ماهه می باشند که هر کدام مزایای خاص خودشان را دارند که در ادامه به توضیح آنها میپردازیم. نحوه خرید عضویت ویژه از طریق ناحیه کاربری مراجعه کننده می باشد.

ادامه مطلب
امکان انجام تبلیغات در سامانه

امکان انجام تبلیغات در سامانه

امکان ثبت در تبلیغ در وب سامانه کلینیک24 برای تمامی مشاغل فراهم گردید. نمایش تبلیغ شما به مراجعین سایت ها نقش بسزایی در بهبود کسب و کار شما دارد. مشاغل محترم پس از ورود به سامانه از داشبورد خود میتوانید وارد بخش اشتراک های تبلیغات شوید. تبلیغ در وب سامانه کلینیک24 بسته به محل تبلیغ دارای تعرفه متفاوتی می باشد.

ادامه مطلب
اضافه شدن مطب خانم دکتر الهه بهزادفر

اضافه شدن مطب خانم دکتر الهه بهزادفر

خانم دکتر الهه بهزادفر پزشک پوست، مو و زیبایی اصفهان در جهت فراهم نمودن دریافت نوبت جهت مراجعینی که با نوبتدهی اینترنتی و موبایلی راحت می باشند اقدام به عضویت در سامانه نوبتدهی کلینیک24 نمودند که از طرف سامانه به ایشان خیرمقدم عرض مینماییم. البته قابل ذکر است نوبتهای ایشان در خدمات مختلف پوست ، مو ، زیبایی و لیزر قابل دریافت می باشد. برای ایشان و کادر پرسنل مرکزشان آرزوی موفقیت داریم.

ادامه مطلب
اضافه شدن مطب آقای دکتر عبداله هادی

اضافه شدن مطب آقای دکتر عبداله هادی

آقای دکتر عبداله هادی در جهت فراهم نمودن دریافت نوبت جهت مراجعینی که با نوبتدهی اینترنتی و موبایلی نسبت به تلفن گویا راحت تر می باشند اقدام به عضویت در سامانه نوبتدهی کلینیک24 نمودند که از طرف سامانه به ایشان خیرمقدم عرض مینماییم. البته قابل ذکر است نوبتهای ایشان تحت عنوان نوبت ویزیت و نوبت تست سنجش تراکم استخوان یا پوکی استخوان می باشد. برای ایشان و کادر پرسنل مرکزشان آرزوی موفقیت داریم.

ادامه مطلب
امکانات وب سامانه کلینیک24 برای مراکز مشاوره و روانشناسی

امکانات وب سامانه کلینیک24 برای مراکز مشاوره و روانشناسی

با فراهم شدن دسترسی عموم مردم جامعه به گوشی های موبایل هوشمند و اینترنت، ارائه خدمات مبتنی بر تکنولوژی های تحت وب هر روز بیش از پیش در زندگی روزمره گسترش پیدا میکند. ظهور بیماری هایی جدید مثل کرونا که باعث کاهش ارتباطات اجتماعی میگردند نیز از دیگر عوامل گسترش استفاده از تکنولوژی برای حل مسائل و مشکلات روزمره می باشند. یکی از این مسائل بحث دریافت خدمات مشاوره و روانشناسی برای افراد و خانواده ها می باشد که وجود سامانه ای که بتواند خدمات کامل ، با امنیت بالا ، به آسانی در اختیار مراکز روانشناسی و مشاوره قرار داده و همچنین مراجعین و خود مشاورین بتوانند در بستر آنلاین و از راه دور به تمامی آنچه نیاز دارند دسترسی داشته باشند بسیار راهگشا می باشد.

ادامه مطلب
اضافه شدن مطب آقای دکتر علیرضا پورصیرفی

اضافه شدن مطب آقای دکتر علیرضا پورصیرفی

آقای دکتر علیرضا پورصیرفی در جهت فراهم نمودن دریافت نوبت جهت مراجعینی که با نوبتدهی اینترنتی و موبایلی نسبت به تلفن گویا راحت تر می باشند اقدام به عضویت در سامانه نوبتدهی کلینیک24 نمودند که از طرف سامانه به ایشان خیرمقدم عرض مینماییم. البته قابل ذکر است تعداد نوبتهای ایشان بسیار محدود بوده و شامل دو نوبت در روزهای زوج می باشد که حداکثر تا سه ماه بعد قابل رزرو می باشد. برای ایشان و کادر پرسنل مرکزشان آرزوی موفقیت داریم.

ادامه مطلب
قرارمون یادت نره!!!

قرارمون یادت نره!!!

از شنبه تا چهارشنبه : ساعت 5 عصر! تیم توسعه و برنامه نویسی وب سامانه کلینیک24 هر روز برای شما سورپرایزهای فوق العاده ای دارند. ما تمامی تلاشمان را میکنیم تا هر روز با امکانات جدید ، بهبودهای موثر ، رفع خطاها و مشکلات قبلی تجربه کاربری فوق العاده تری برای مراجعین و مراکز محترم به ارمغان بیاوریم. ساعت 5 عصر شنبه تا چهارشنبه زمان بروزرسانی وب سامانه کلینیک24 می باشد.

ادامه مطلب
آموزش ثبت نوبت در داشبورد مراکز

آموزش ثبت نوبت در داشبورد مراکز

در این بخش میخواهیم نحوه ثبت نوبت برای مراجعه کننده و یا مشاهده لیست نوبت های گرفته شده را از داخل داشبورد مرکز آموزش دهیم. تمامی مراحل به سادگی و قدم به قدم می باشند.

ادامه مطلب
تجربیات شخصی فرد مبتلا به کرونا ویروس

تجربیات شخصی فرد مبتلا به کرونا ویروس

این روزها ابتلا به ویروس کرونا بسیار شایع می باشد و عدم رعایت قرنطینه توسط افرادی که علایم مشکوک دارند یا در مواجه با افراد مشکوک بوده اند باعث گسترش بیشتر بیماری در جامعه میگردد. مواردی که ذکر شده تجربیات شخصی بنده به عنوان فردی که در به ویروس کرونا مبتلا شده و بهبود پیدا کرده است می باشد و به هیچ عنوان به منزله توصیه علمی نمی باشد و همیشه توصیه ها و نظرات پزشکان و مراکز درمانی ارجح می باشد. برای همه آرزوی سلامتی داریم.

ادامه مطلب
اطلاعیه حریم خصوصی کاربران

اطلاعیه حریم خصوصی کاربران

نگاه کلی لازم است سرویس وب سامانه کلینیک24 به منظور کاهش مشکلات احراز هویت، از اعضاء خود اطلاعات خودشان مورد استفاده در سرویس وب سامانه کلینیک24 را درخواست کند. لازم است کاربران سرویس وب سامانه کلینیک24، جهت ثبت نام در سایت و رزرو نوبت، اطلاعات درخواستی این سرویس را در اختیار ما قرار دهند. با رضایت و موافقت با موارد سیاست امنیت اطلاعات، شما در حقیقت رضایت و موافقت خود را برای کمک به ما در پردازش اطلاعات شخصی خود، برای اجرای هرچه بهتر سیاست امنیت اطلاعات، اعلام کرده‌اید

ادامه مطلب
قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

کاربران وب سامانه کلینیک24 ملزم می باشند جهت استفاده از خدمات و امکانات سایت قبل از ثبت نام در سامانه قوانین و مقررات سامانه را مطالعه نموده و تنها در صورتیکه با این قوانین و مقررات موافق می باشند به استفاده از خدمات سامانه بپردازند. کاربران وب سامانه کلینیک24 عبارتند از : 1- کاربرانی که به ارائه خدمات و کالاهای پزشکی ، درمانی ، مراقبتی ، زیبایی و سلامتی میپردازند و به آنها مراکز گفته میشود. 2- کاربرانی که از خدمات و کالاهای ارائه شده توسط مراکز استفاده می نمایند و به آنها مراجعه کننده گفته میشود. 3- کاربرانی که از وب سامانه کلینیک24 برای تبلیغات استفاده می نمایند که به آنها اسپانسر گفته میشود.

ادامه مطلب
قابلیت های وب سامانه  کلینیک24

قابلیت های وب سامانه کلینیک24

در اینجا میخواهیم شما را با قابلیت های وب سامانه کلینیک24 آشنا نماییم. قابلیت های که اکنون معرفی میکنیم بخشی از قابلیت های بی شمار وب سامانه کلینیک24 می باشد که بزودی امکانات و قابلیت های فراوانی به آن اضافه میگردد.

ادامه مطلب
نحوه دریافت نوبت برای مراجعین

نحوه دریافت نوبت برای مراجعین

در این مطلب میخواهیم نحوه دریافت نوبت از سامانه نوبتدهی کلینیک24 را آموزش بدهیم. با همراه باشید تا به راحت ترین و سریع ترین روش نوبت مورد نظر خود را دریافت نمایید. با توجه به اینکه سامانه جدید به تازگی آماده بهره برداری گردیده است در صورت بروز مشکل عذرخواهی نموده و مشکل خود را به شماره 09355292995 گزارش نمائید.

ادامه مطلب
راه اندازی وب سامانه جدید کلینیک24

راه اندازی وب سامانه جدید کلینیک24

وب سامانه کلینیک24 با قابلیت های متنوع و با آینده ای روشن در خدمت مراکز محترم می باشد. معرفی مراکز پزشکی شامل معرفی پزشکان ، مشاوران و روانشناسان و متخصصان مرکز معرفی خدمات مرکز معرفی بیمه های طرف قرارداد بیوگرافی مرکز ، شبکه های اجتماعی ، نقشه گوگل ، اطلاعات تماس و نوبت دهی و ...

ادامه مطلب