قرارمون یادت نره!!!

قرارمون یادت نره!!!

از شنبه تا چهارشنبه : ساعت 5 عصر! تیم توسعه و برنامه نویسی وب سامانه کلینیک24 هر روز برای شما سورپرایزهای فوق العاده ای دارند. ما تمامی تلاشمان را میکنیم تا هر روز با امکانات جدید ، بهبودهای موثر ، رفع خطاها و مشکلات قبلی تجربه کاربری فوق العاده تری برای مراجعین و مراکز محترم به ارمغان بیاوریم. ساعت 5 عصر شنبه تا چهارشنبه زمان بروزرسانی وب سامانه کلینیک24 می باشد.

ادامه مطلب
آموزش ثبت نوبت در داشبورد مراکز

آموزش ثبت نوبت در داشبورد مراکز

در این بخش میخواهیم نحوه ثبت نوبت برای مراجعه کننده و یا مشاهده لیست نوبت های گرفته شده را از داخل داشبورد مرکز آموزش دهیم. تمامی مراحل به سادگی و قدم به قدم می باشند.

ادامه مطلب
تجربیات شخصی فرد مبتلا به کرونا ویروس

تجربیات شخصی فرد مبتلا به کرونا ویروس

این روزها ابتلا به ویروس کرونا بسیار شایع می باشد و عدم رعایت قرنطینه توسط افرادی که علایم مشکوک دارند یا در مواجه با افراد مشکوک بوده اند باعث گسترش بیشتر بیماری در جامعه میگردد. مواردی که ذکر شده تجربیات شخصی بنده به عنوان فردی که در به ویروس کرونا مبتلا شده و بهبود پیدا کرده است می باشد و به هیچ عنوان به منزله توصیه علمی نمی باشد و همیشه توصیه ها و نظرات پزشکان و مراکز درمانی ارجح می باشد. برای همه آرزوی سلامتی داریم.

ادامه مطلب
اطلاعیه حریم خصوصی کاربران

اطلاعیه حریم خصوصی کاربران

نگاه کلی لازم است سرویس وب سامانه کلینیک24 به منظور کاهش مشکلات احراز هویت، از اعضاء خود اطلاعات خودشان مورد استفاده در سرویس وب سامانه کلینیک24 را درخواست کند. لازم است کاربران سرویس وب سامانه کلینیک24، جهت ثبت نام در سایت و رزرو نوبت، اطلاعات درخواستی این سرویس را در اختیار ما قرار دهند. با رضایت و موافقت با موارد سیاست امنیت اطلاعات، شما در حقیقت رضایت و موافقت خود را برای کمک به ما در پردازش اطلاعات شخصی خود، برای اجرای هرچه بهتر سیاست امنیت اطلاعات، اعلام کرده‌اید

ادامه مطلب
قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

کاربران وب سامانه کلینیک24 ملزم می باشند جهت استفاده از خدمات و امکانات سایت قبل از ثبت نام در سامانه قوانین و مقررات سامانه را مطالعه نموده و تنها در صورتیکه با این قوانین و مقررات موافق می باشند به استفاده از خدمات سامانه بپردازند. کاربران وب سامانه کلینیک24 عبارتند از : 1- کاربرانی که به ارائه خدمات و کالاهای پزشکی ، درمانی ، مراقبتی ، زیبایی و سلامتی میپردازند و به آنها مراکز گفته میشود. 2- کاربرانی که از خدمات و کالاهای ارائه شده توسط مراکز استفاده می نمایند و به آنها مراجعه کننده گفته میشود. 3- کاربرانی که از وب سامانه کلینیک24 برای تبلیغات استفاده می نمایند که به آنها اسپانسر گفته میشود.

ادامه مطلب
قابلیت های وب سامانه  کلینیک24

قابلیت های وب سامانه کلینیک24

در اینجا میخواهیم شما را با قابلیت های وب سامانه کلینیک24 آشنا نماییم. قابلیت های که اکنون معرفی میکنیم بخشی از قابلیت های بی شمار وب سامانه کلینیک24 می باشد که بزودی امکانات و قابلیت های فراوانی به آن اضافه میگردد.

ادامه مطلب
نحوه دریافت نوبت برای مراجعین

نحوه دریافت نوبت برای مراجعین

در این مطلب میخواهیم نحوه دریافت نوبت از سامانه نوبتدهی کلینیک24 را آموزش بدهیم. با همراه باشید تا به راحت ترین و سریع ترین روش نوبت مورد نظر خود را دریافت نمایید. با توجه به اینکه سامانه جدید به تازگی آماده بهره برداری گردیده است در صورت بروز مشکل عذرخواهی نموده و مشکل خود را به شماره 09355292995 گزارش نمائید.

ادامه مطلب
راه اندازی وب سامانه جدید کلینیک24

راه اندازی وب سامانه جدید کلینیک24

وب سامانه کلینیک24 با قابلیت های متنوع و با آینده ای روشن در خدمت مراکز محترم می باشد. معرفی مراکز پزشکی شامل معرفی پزشکان ، مشاوران و روانشناسان و متخصصان مرکز معرفی خدمات مرکز معرفی بیمه های طرف قرارداد بیوگرافی مرکز ، شبکه های اجتماعی ، نقشه گوگل ، اطلاعات تماس و نوبت دهی و ...

ادامه مطلب