تماس با ما"وب سامانه کلینیک24" متعلق به شرکت NİCK TEKNOLOJİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ به آدرس https://clinic24h.ir و شماره ثبت 6311699220 در اداره ثبت شرکت های ترکیه می باشد. 

"وب سامانه کلینیک24" یک کلینیک پزشکی نیست بلکه یک سامانه اینترنتی است که به کمک فناوری های نوین و با رعایت کلیه ضوابط و شئونات، ارتباط بین مراجعه کنندگان خدمات پزشکی ، سلامتی و مشاوره ای را با درمانگران متخصص برقرار می کند.

"وب سامانه کلینیک24" برای مردم عزیز: تسهیل کننده دریافت نوبت و خدمات پزشکی، مشاوره و روانشناسی ، امکان مشاهده سوابق درمانی ، آرشیو تصاویر ثبت شده بر روی پرونده ، تاریخچه پزشکی ، معاینات و غیره

"وب سامانه کلینیک24" برای مطب ها، کلینیک ها، مراکز مشاوره و روانشناسی و غیره: معرفی مرکزشان بصورت کاملا حرفه ای برای مراجعین سامانه ، راه حل امروزی تر برای مدیریت مرکزشان بصورت آنلاین در هر زمان و مکان

"وب سامانه کلینیک24" برای متخصصین ، مشاوران و روانشناسان  : مشاهده نوبت ها و پذیرش ها، ثبت و مشاهده سوابق درمانی و مشاوره ای،  معاینات عمومی و علایم حیاتی، آرشیو تصاویر مدارک مراجعین خود و تاریخچه پزشکی ، دارویی  و ...

"وب سامانه کلینیک24" برای عموم کسب و کارها: محل مناسبی برای معرفی خدمات، محصولات و تخفیفاتشان با بازدید بالا و هدفمند

با کلینیک24 تمامی خدمات پزشکی ، درمانی و زیبایی 24ساعته در اختیار شما می باشد.برخی از امکانات وب سامانه کلینیک24 برای مراکز  عبارتند از:

1- داشبورد برای مرکز برای مدیریت تمامی بخش های مرکز، درمانگران ، اپراتورها ، مشاوران و روانشناسان ، روان سنج سنج و ..

2- تعریف بخش های مختلف مرکز 
3- تعریف ارائه دهندگان خدمت مربوط به هر بخش
4- تعریف خدمات مربوط به هر بخش
5- تعریف روزها و ساعات کاری خدمت دهندگان
6- مدیریت تعطیلات مرکز
7- امکان نوبتدهی هم در داشبورد مرکز و هم توسط مراجعه کننده
8- ثبت پذیرش ها و مشاهده لیست مراجعه کنندگان در ناجیه کاربری مشاور
9- امکان ثبت شرح حال با امنیت بالا و رمز تعیین شده بر روی جلسات پذیرش
10 - امکان ثبت مدارک مراجعین بر روی پرونده خودشان
11- امکان ثبت معاینات عمومی و حیاتی مراجعین هم توسط مشاورین و هم توسط خود مراجعه کننده
12- امکان مشاهده شرح حال های جلسات پذیرش توسط خود مراجعه کننده در ناحیه کاربری  ( دسترسی همیشگی به پرونده شخصی )
13 - مدیریت شیفت ها ، شبکه های اجتماعی ، گالری تصاویر برای مرکز
14 - تعیین حق دسترسی برای کاربران مرکز

و بسیاری امکانات دیگر که هر روز به وب سامانه اضافه میگردد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید.ایمیل:

info@clinic24h.ir


اینستاگرام:

https://instagram.com/clinic24h


**لطفا مراجعین گرامی جهت امور نوبتدهی تماس برقرار ننمایند و با خود مراکز، جهت موارد مربوط به نوبتدهی تماس حاصل نمایند.**


با عرض سلام خدمت مراجعین محترم وب سامانه:


1- مراجعین گرامی جهت ثبت نوبت برای خدمت دهنده مورد نظر ابتدا لازم می باشد در وب سامانه ثبت نام نمایید : لینک ثبت نام در وب سامانه کلینیک24


2- اگر قبلا ثبت نام نموده اید وارد سامانه شوید : https://clinic24h.ir/signin


2- سپس از طریق بخش قرار داده شده در بالای صفحه اصلی وب سامانه کلینیک24 نام خدمت دهنده مورد نظر را جستجو نمایید، تا پس از انتخاب خدمت دهنده، وارد صفحه پروفایل ایشان شوید.


3- در صفحه پروفایل درمانگر قوانین نوبت دهی، برنامه کاری درمانگر را مشاهده می نمایید.


4- در صفحه پروفایل مرکز نیز قوانین نوبتدهی کلی آن مرکز ، فهرست بخش های مرکز و خدمات هر بخش ،  لیست تعطیلات مرکز قرار دارد که مطالعه نمایید.


5- اگر دکمه گرفتن نوبت فعال بود میتوانید وارد صفحه ثبت نوبت شوید. ( بعضی مراکز بازه زمانی خاصی را برای شروع و پایان نوبتدهی مشخص می نمایند و بعضی مراکز نوبتدهی بصورت 24 ساعته فعال می باشد.) ( انتخاب بازه باز روزهای نوبتی توسط خود مراکز تعیین می شود و وب سامانه کلینیک24 در مورد تعداد نوبت های تعریف شده، نحوه پرداخت هزینه نوبت، روزهای نوبت دهی و .. مسئولیتی بر عهده ندارد.) 


6- در صورت وجود نوبت خالی میتوانید عملیات رزرو نوبت خود را کامل نمایید. ( همواره به یاد داشته باشید نوبت رزرو شده متعلق به خود همان شخص می باشد و در زمان حضور در مرکز مدرک شناسایی به همراه داشته باشید. همچنین به پیام ها، قوانین و هشدارهای قرارداده شده توجه نمایید.)


7- به یاد داشته باشید با ورود به ناحیه کاربری خود می توانید نوبت های رزرو شده آینده و گذشته را مشاهده و رسید آنرا چاپ نمایید. میتوانید تراکنش های مالی انجام شده را بررسی نمایید. اطلاعات پروفایل خود را مشاهده و کامل نمایید و رمز خود را تغییر دهید.

نکته: اگر در پروفایل خود آدرس ایمیل را ثبت و تایید نمایید میتوانید اطلاع رسانی های وب سامانه کلینیک24 را بصورت ایمیل نیز دریافت نمایید.نکته: حتما راهنماهای قرار داده شده در دسته مراجعین مرکز را مطالعه نمایید.

موفق و سربلند باشید.