User Image

دکتر علیرضا پورصیرفی

ایمیل : info@drpourseirafi.com
وبسایت : https://drpourseirafi.com
جراحی پلاستیک بینی
  • اصفهان ، اصفهان

بیوگرافی

دکتر علیرضا پورصیرفی جراح پلاستیک بینی

اینجانب دکتر علیرضا پورصیرفی پس از طی دوران تحصیلی ابتدایی و متوسطه با رتبه اول کنکور در اصفهان مشغول به تحصیل در رشته پزشکی شدم.

پس از شرکت در آزمون دستیاری در رشته جراحی گوش، گلو و بینی پذیرفته شدم. در دوره دستیاری در همه زمینه های مربوط به رشته ام خصوصا قسمت جراحی پلاستیک، بینی و راینولوژی فعال بودم و پایان نامه اینجانب هم در مورد تاثیر یکی از تکنیک های جراحی پلاستیک بینی(راینوپلاستی) بود که با موفقیت ارئه شد.

با توجه به علاقه ام به این حیطه در کنگره ها و سمینار های جراحی پلاستیک بینی و صورت در داخل و خارج از کشور حضور و فعالیت مستمر داشته ام و تا کنون چندبار جهت سخنرانی و ارائه مقاله در این کنگره ها دعوت شده ام.

در حدود پانزده سال سابقه جراجی پلاستیک بینی داشته و بیش از پنج هزار جراحی راینوپلاستی انجام داده ام و سعی میکنم با بهره گیری از تکنیک های روز و استفاده از دیدگاه عملکردی و زیبایی شناختی گامی در جهت ارائه خدمت بهتر به هم میهنانم بردارم.


قوانین ثبت نوبت

نوبتدهی برای روزهای شنبه ، دوشنبه و چهارشنبه فعال می باشد.

تعداد نوبت ها محدود می باشد لطفا در جهت حفظ حقوق و احترام به سایر مراجعین از گرفتن نوبت بیهوده خودداری نموده و در صورتیکه مطمئن می باشد امکان حضور ندارید نوبت خود را لغو نمایید.

از طریق تلفن گویا 03136205630 نیز امکان دریافت نوبت فراهم می باشد.

در زمان حضور در مرکز حتما ماسک به همراه داشته باشید.


قوانین لغو نوبت

امکان لغو نوبت وجود دارد.