اولین کلینیک تخصصی پزشکی ورزشی اصفهان در کلینیک24

اولین کلینیک تخصصی پزشکی ورزشی اصفهان در کلینیک24

تیم پزشکی راشا با بهرمندی از اساتید، پزشکان و متخصصان دانشگاه های علوم پزشکی کشور در بستری 1400متر مربعی سعی داشته خدماتی تخصصی و علمی را در محیطی مجهز به جدیدترین دستگاه های آنالیز بدنی و معاینه و پایش سلامتی در اصفهان فراهم آورد. دستگاه های EnCurve - COOLTECH - SCIZER - Body composition analysisinbody270 - یوگا - پرورش عضلات - باشگاه کودکان - کافه مجهز - آب درمانی - پزشکی ورزشی - حرکات اصلاحی - مشاوره تغذیه

ادامه مطلب
مزایای داشتن پروفایل برای مراکز در وب سامانه کلینیک24

مزایای داشتن پروفایل برای مراکز در وب سامانه کلینیک24

برای معرفی و نمایش پروفایل کامل مرکز خود به مراجعین در وب سامانه کلینیک24 میتوانید نسبت به خرید محصول پروفایل مرکز با ماژول های زیر اقدام نمائید. استفاده از آمار بازدید خوب سامانه و امکانات فراوان آن ، قابلیت راحتی کار با سامانه با موبایل و تبلت ، شیک بودن سامانه و آینده روشن همگی دلایل محکم برای معرفی مرکز خود در همین سامانه می باشد.

ادامه مطلب
دکتر جعفر مهوری در وب سامانه کلینیک24

دکتر جعفر مهوری در وب سامانه کلینیک24

دکتر جعفر مهوری متخصص مغز و اعصاب و فوق تخصص صرع - تشنج با افتخار به جمع مراکز وب سامانه کلینیک24 پیوستند. امکان دریافت نوبت برای ویزیت حضوری در مطب اصفهان و همچنین نوبت برای ویزیت غیرحضوری از طریق واتساپ فراهم با درگاه پرداخت برای مراجعین گرامی فراهم شده است.

ادامه مطلب
مزایای و نحوه عضویت کاربر ویژه

مزایای و نحوه عضویت کاربر ویژه

امکان عضویت ویژه برای مراجعه کنندگان عزیز وب سامانه کلینیک24 فراهم گردید. با توجه به اینکه برخی کاربران بخاطر شرایط خود، نیازمند خدماتی ویژه از طرف سامانه نوبتدهی کلینیک24 می باشند بر این شدیم تا با فراهم کردن امکان عضو ویژه بتوانیم خدماتی بالاتر از سطح عادی به این عزیزان ارائه نماییم. عضویت های ویژه در سه سطح طلایی ، نقره ای و برنزی بصورت یک ماهه می باشند که هر کدام مزایای خاص خودشان را دارند که در ادامه به توضیح آنها میپردازیم. نحوه خرید عضویت ویژه از طریق ناحیه کاربری مراجعه کننده می باشد.

ادامه مطلب
اضافه شدن مطب آقای دکتر عبداله هادی

اضافه شدن مطب آقای دکتر عبداله هادی

آقای دکتر عبداله هادی در جهت فراهم نمودن دریافت نوبت جهت مراجعینی که با نوبتدهی اینترنتی و موبایلی نسبت به تلفن گویا راحت تر می باشند اقدام به عضویت در سامانه نوبتدهی کلینیک24 نمودند که از طرف سامانه به ایشان خیرمقدم عرض مینماییم. البته قابل ذکر است نوبتهای ایشان تحت عنوان نوبت ویزیت و نوبت تست سنجش تراکم استخوان یا پوکی استخوان می باشد. برای ایشان و کادر پرسنل مرکزشان آرزوی موفقیت داریم.

ادامه مطلب
اضافه شدن مطب خانم دکتر الهه بهزادفر

اضافه شدن مطب خانم دکتر الهه بهزادفر

خانم دکتر الهه بهزادفر پزشک پوست، مو و زیبایی اصفهان در جهت فراهم نمودن دریافت نوبت جهت مراجعینی که با نوبتدهی اینترنتی و موبایلی راحت می باشند اقدام به عضویت در سامانه نوبتدهی کلینیک24 نمودند که از طرف سامانه به ایشان خیرمقدم عرض مینماییم. البته قابل ذکر است نوبتهای ایشان در خدمات مختلف پوست ، مو ، زیبایی و لیزر قابل دریافت می باشد. برای ایشان و کادر پرسنل مرکزشان آرزوی موفقیت داریم.

ادامه مطلب
امکان انجام تبلیغات در سامانه

امکان انجام تبلیغات در سامانه

امکان ثبت در تبلیغ در وب سامانه کلینیک24 برای تمامی مشاغل فراهم گردید. نمایش تبلیغ شما به مراجعین سایت ها نقش بسزایی در بهبود کسب و کار شما دارد. مشاغل محترم پس از ورود به سامانه از داشبورد خود میتوانید وارد بخش اشتراک های تبلیغات شوید. تبلیغ در وب سامانه کلینیک24 بسته به محل تبلیغ دارای تعرفه متفاوتی می باشد.

ادامه مطلب
امکانات وب سامانه کلینیک24 برای مراکز مشاوره و روانشناسی

امکانات وب سامانه کلینیک24 برای مراکز مشاوره و روانشناسی

با فراهم شدن دسترسی عموم مردم جامعه به گوشی های موبایل هوشمند و اینترنت، ارائه خدمات مبتنی بر تکنولوژی های تحت وب هر روز بیش از پیش در زندگی روزمره گسترش پیدا میکند. ظهور بیماری هایی جدید مثل کرونا که باعث کاهش ارتباطات اجتماعی میگردند نیز از دیگر عوامل گسترش استفاده از تکنولوژی برای حل مسائل و مشکلات روزمره می باشند. یکی از این مسائل بحث دریافت خدمات مشاوره و روانشناسی برای افراد و خانواده ها می باشد که وجود سامانه ای که بتواند خدمات کامل ، با امنیت بالا ، به آسانی در اختیار مراکز روانشناسی و مشاوره قرار داده و همچنین مراجعین و خود مشاورین بتوانند در بستر آنلاین و از راه دور به تمامی آنچه نیاز دارند دسترسی داشته باشند بسیار راهگشا می باشد.

ادامه مطلب
اضافه شدن مطب آقای دکتر علیرضا پورصیرفی

اضافه شدن مطب آقای دکتر علیرضا پورصیرفی

آقای دکتر علیرضا پورصیرفی در جهت فراهم نمودن دریافت نوبت جهت مراجعینی که با نوبتدهی اینترنتی و موبایلی نسبت به تلفن گویا راحت تر می باشند اقدام به عضویت در سامانه نوبتدهی کلینیک24 نمودند که از طرف سامانه به ایشان خیرمقدم عرض مینماییم. البته قابل ذکر است تعداد نوبتهای ایشان بسیار محدود بوده و شامل دو نوبت در روزهای زوج می باشد که حداکثر تا سه ماه بعد قابل رزرو می باشد. برای ایشان و کادر پرسنل مرکزشان آرزوی موفقیت داریم.

ادامه مطلب
قرارمون یادت نره!!!

قرارمون یادت نره!!!

از شنبه تا چهارشنبه : ساعت 5 عصر! تیم توسعه و برنامه نویسی وب سامانه کلینیک24 هر روز برای شما سورپرایزهای فوق العاده ای دارند. ما تمامی تلاشمان را میکنیم تا هر روز با امکانات جدید ، بهبودهای موثر ، رفع خطاها و مشکلات قبلی تجربه کاربری فوق العاده تری برای مراجعین و مراکز محترم به ارمغان بیاوریم. ساعت 5 عصر شنبه تا چهارشنبه زمان بروزرسانی وب سامانه کلینیک24 می باشد.

ادامه مطلب