نحوه ثبت مدرک توسط مراجعه کننده

نحوه ثبت مدرک توسط مراجعه کننده

مراجعین گرامی لازم می باشد جهت تسریع در فرایند درمان خود، مدارک پزشکی خود را در وب سامانه برای مرکز ، درمانگر و یا خدمت دهنده خود بارگزاری نمایید. این کار علاوه بر سرعت افزایش فرایند درمان در زمان حضور در مرکز، جهت مشاوره های غیر حضوری الزامی می باشد. لطفا دقت فرمایید مدارک بارگزاری شده حتما تصویر شفاف و سایز زیر 1 مگابایت باشد.


برای قراردادن آرشیو مدارک ابتدا از طریق بخش ورود به سامانه ، وارد ناحیه کاربری خود شوید.

از منوی سمت راست ، بر روی گزینه آرشیو مدارک کلیک نمایید تا وارد بخش آرشیو مدارک شوید.با ورود به بخش آرشیو مدارک ، اگر قبلا آرشیوی برای شما ثبت شده باشد با دسته بندی های مربوطه قابل مشاهده می باشد:با کلیک بر روی دکمه جدید در گوشه بالا سمت چپ می توانید جهت ثبت یک مدرک جدید اقدام نمایید.

در این فرم ، با کلیک بر روی دکمه انتخاب عکس میتوانید تصویر مورد نظر را انتخاب نمایید.

عنوان صحیح مرتبط با مدرک را وارد نمایید

دسته بندی صحیح این مدرک را از لیست کشویی مربوطه انتخاب کنید

توضیحات متنی قرار داده شده در مدرک و یا علت ثبت مدرک و زمان انجام اقدامات مرتبط را وارد نمائید و در پایان بر روی دکمه ثبت کلیک نمائید. در صورتیکه آرشیو به درستی ثبت شده باشد در صفحه فهرست مدارک آرشیو قابل مشاهده می باشد.در صورتیکه تصویری را تکراری ثبت نمودید و یا نیاز به حذف آن دارید می توانید در صفحه فهرست مدارک آنرا حذف نمایید.

مدارکی که  توسط مراکز برای شما ثبت شده باشد توسط مراجعه کننده قابل حذف نمی باشد.


درباره نویسنده

مدیر وب سامانه کلینیک بیست و چهار
مدیر وب سامانه کلینیک بیست و چهار

هدف ما چیست؟

فراهم کردن سامانه ای تحت وب و کاربر پسند برای مراکز محترم پزشکی، سلامتی، مشاوره و روانشناسی و غیره و صد البته برای مراجعین گرامی تا مراکز بتوانند راحت تر نوبت ها، خدمات، محصولات و توانمندی های خود را ارائه نمایند و مراجعین بتوانند با آسایش و بدون نیاز به مراجعه حضوری و از هر جایی از مراکز نوبت بگیرند و خدمات و محصولات آنها را دریافت نمایند.

"وب سامانه کلینیک24" راه حل امروزی تر برای دریافت نوبت از خانواده مراکز کلینیک24

سید محمد رضا میراحمدی
بنیانگذار وب سامانه کلینیک24
NİCK TEKNOLOJİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

لینک کوتاه

برای ارسال نظر وارد شوید

نظر بدهید