نحوه دریافت نوبت برای مراجعین

نحوه دریافت نوبت برای مراجعین

در این مطلب میخواهیم نحوه دریافت نوبت از سامانه نوبتدهی کلینیک24 را آموزش بدهیم.
با همراه باشید تا به راحت ترین و سریع ترین روش نوبت مورد نظر خود را دریافت نمایید.

مراجعین گرامی که درخواست نوبت دارند، لازم می باشد تا مراحل زیر را طی نمایند:
 1- از طریق سامانه clinic24h.ir وارد بخش لیست مراکز پزشکی یا لیست درمانگران شوید.


2- اگر از طریق بخش مراکز پزشکی وارد میشوید میتوانید از امکانات جستجو قرار داده شده در این بخش استفاده نموده تا مرکز مورد نظر را پیدا نمایید.
3- پس از یافتن مرکز مورد نظر بر روی عنوان مرکز کلیک نمایید تا وارد صفحه پروفایل همان مرکز شوید.
4- در این بخش میتوانید اطلاعات تماس مرکز مورد نظر خود را مشاهده نموده و برای گرفتن نوبت بر روی دکمه گرفتن نوبت کلیک کنید.
5- اگر مرکز مورد نظر فقط شامل یک درمانگر باشد که بر روی دکمه گرفتن نوبت جلوی نام درمانگر کلیک نمایید تا وارد صفحه پروفایل درمانگر مورد نظر شوید.

6- در صفحه اصلی می توانستید بجای گزینه لیست مراکز از گزینه لیست درمانگران استفاده نمایید و با استفاده از امکانات جستجوی قرارداده شده در همان بخش ، پزشک، متخصص، مشاوره یا روانشناس مورد نظر خود را بیابید و سپس بر روی نام درمانگر یافت شده در این لیست کلیک نمائید.

7- در صفحه پروفایل درمانگر بر روی دکمه گرفتن نوبت کلیک نمائید.

در این بخش حتما قوانین مربوط به ثبت نوبت و لغو نوبت درمانگر مورد نظر را مطالعه نمایید.
8- با کلیک بر روی دکمه گرفتن نوبت عکس زیر را مشاهده می نمایید:

اگر طبق تنظیمات مرکز هنوز روزی جهت رزرو فراهم نباشد هیچ روزی پس از انتخاب ماه نمایش داده نمیشود.9- با گزینه انتخاب ماه می توانید ماه مورد نظر را انتخاب نمایید و سپس بر روی هر کدام از روزهای نمایش داده شده در زیر آن کلیک نمائید. با کلیک بر روی روز ساعات نوبت تعریف شده در آن روز که هنوز رزرو نشده اند را مشاهده می نمایید.

اگر تمامی نوبت ها رزرو شده باشند در این بخش هیچ ساعتی نمایش داده نمیشود.10-  با کلیک بر روی ساعت نوبت خالی تصویر زیر نمایش داده می شود:
11- در این بخش میتوانید مشخص نمایید که نوبت را برای خودتان میخواهید یا برای شخص دیگری. اگر هنوز در سامانه ثبت نام ننموده باشید همینجا پیام ثبت نام در سامانه را نمایش میدهد.

12 - پس از ثبت مشخصات و کلیک بر روی دکمه ثبت نهایی در صورتیکه نوبت شما جهت نهایی شدن نیاز به پرداخت هزینه داشته باشد وارد درگاه پرداخت شده و پس از ثبت پرداخت نوبت شما نهایی میگردد در غیر اینصورت بدون پرداخت نوبت شما ثبت نهایی میگردد.


به هیچ عنوان در صورتیکه امکان رزرو نوبت از درمانگر مورد نظر فراهم نبود، تماس تلفنی با سامانه کلینیک24 برقرار نکنید.با آرزوی موفقیت


درباره نویسنده

مدیر وب سامانه کلینیک بیست و چهار
مدیر وب سامانه کلینیک بیست و چهار

هدف ما چیست؟

فراهم کردن سامانه ای تحت وب و کاربر پسند برای مراکز محترم پزشکی، سلامتی، مشاوره و روانشناسی و غیره و صد البته برای مراجعین گرامی تا مراکز بتوانند راحت تر نوبت ها، خدمات، محصولات و توانمندی های خود را ارائه نمایند و مراجعین بتوانند با آسایش و بدون نیاز به مراجعه حضوری و از هر جایی از مراکز نوبت بگیرند و خدمات و محصولات آنها را دریافت نمایند.

"وب سامانه کلینیک24" راه حل امروزی تر برای دریافت نوبت از خانواده مراکز کلینیک24

سید محمد رضا میراحمدی
بنیانگذار وب سامانه کلینیک24
NİCK TEKNOLOJİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

لینک کوتاه

نظرات (1)

  • مجید ترکی
    مجید ترکی

    سلام چهار ماه هست که میخوام دکتر ایزدپناهی نوبت بگیرم ولی همیشه نوبت هاشون زده رزرو شده از قبل ساعت ۸ به سایت مراجعه میکنم ولی نوبت ها پر هستش

    1401/05/10

    پاسخ
برای ارسال نظر وارد شوید

نظر بدهید