با عرض سلام خدمت مراجعین محترم وب سامانه:


1- مراجعین گرامی جهت ثبت نوبت برای خدمت دهنده مورد نظر ابتدا لازم می باشد در وب سامانه ثبت نام نمایید : لینک ثبت نام در وب سامانه کلینیک24


2- اگر قبلا ثبت نام نموده اید وارد سامانه شوید : https://clinic24h.ir/signin


2- سپس از طریق بخش قرار داده شده در بالای صفحه اصلی وب سامانه کلینیک24 نام خدمت دهنده مورد نظر را جستجو نمایید، تا پس از انتخاب خدمت دهنده، وارد صفحه پروفایل ایشان شوید.


3- در صفحه پروفایل درمانگر قوانین نوبت دهی، برنامه کاری درمانگر را مشاهده می نمایید.


4- در صفحه پروفایل مرکز نیز قوانین نوبتدهی کلی آن مرکز ، فهرست بخش های مرکز و خدمات هر بخش ،  لیست تعطیلات مرکز قرار دارد که مطالعه نمایید.


5- اگر دکمه گرفتن نوبت فعال بود میتوانید وارد صفحه ثبت نوبت شوید. ( بعضی مراکز بازه زمانی خاصی را برای شروع و پایان نوبتدهی مشخص می نمایند و بعضی مراکز نوبتدهی بصورت 24 ساعته فعال می باشد.) ( انتخاب بازه باز روزهای نوبتی توسط خود مراکز تعیین می شود و وب سامانه کلینیک24 در مورد تعداد نوبت های تعریف شده، نحوه پرداخت هزینه نوبت، روزهای نوبت دهی و .. مسئولیتی بر عهده ندارد.) 


6- در صورت وجود نوبت خالی میتوانید عملیات رزرو نوبت خود را کامل نمایید. ( همواره به یاد داشته باشید نوبت رزرو شده متعلق به خود همان شخص می باشد و در زمان حضور در مرکز مدرک شناسایی به همراه داشته باشید. همچنین به پیام ها، قوانین و هشدارهای قرارداده شده توجه نمایید.)


7- به یاد داشته باشید با ورود به ناحیه کاربری خود می توانید نوبت های رزرو شده آینده و گذشته را مشاهده و رسید آنرا چاپ نمایید. میتوانید تراکنش های مالی انجام شده را بررسی نمایید. اطلاعات پروفایل خود را مشاهده و کامل نمایید و رمز خود را تغییر دهید.

نکته: اگر در پروفایل خود آدرس ایمیل را ثبت و تایید نمایید میتوانید اطلاع رسانی های وب سامانه کلینیک24 را بصورت ایمیل نیز دریافت نمایید.نکته: حتما راهنماهای قرار داده شده در دسته مراجعین مرکز را مطالعه نمایید.

موفق و سربلند باشید.