مرکز مشاوره امید شهرکرد

مرکز مشاوره امید شهرکرد

ایمیل : info@moshavereomid.ir
وبسایت : http://www.moshavereomid.ir
دکترای روانشناسی بالینی دکترای مشاوره دکتری روانشناسی تربیتی دکترای مشاوره خانواده کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی دکترای روانشناسی عمومی
  • چهارمحال و بختیاری ، شهرکرد

بیوگرافی

مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره امید شهرکرد در سال 1387به منظور ارائه خدمات روانشناسی و مشاوره به جامعه، تحت نظارت سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران تأسیس گردید.

مشاوره ، فعالیتهای تخصصی ، یاورانه ، حضوری ، هدفدار و عاطفی بین مراجع و مشاور است. مشاور یا روانشناس فردی است که در برقراری رابطه­ ی حسنه و حل مشکلات روانشناختی، تخصص دارد و به مراجع کمک می کند تا در یک جو سرشار از تفاهم و همدلی ، آزادانه و صادقانه به طرح مشکلش پردازد و پس از تجزیه و تحلیل و خود شناسی بهتر و عمیق تر با کمک او تصمیم مناسبی بگیرد و در نهایت به حل مشکلش بپردازد.

مشاور یا روان درمانگر با استفاده از تکنیکها و روشهای شناخته شده علمی در راه شناخت و کشف احساسات و مواضع ناکار آمد برای برنامه ریزی تغییر آن افکار، گام بر می دارد که این تکنیکها و روشها در مورد هر فرد و مشکل خاص ویژگیهای خاصی دارد.

هدف اصلی ما از ساخت این سایت، بالا بردن آگاهی و اطلاع رسانی در جهت ارتقاء سطح بهداشت روانی است.

هدف آن ایجاد سلامت روان به وسیله پیشگیری از ابتلاء به بیماری روانی، کنترل عوامل موثر در بروز بیماریهای روانی، تشخیص زودرس بیماریهای روانی، پیشگیری از عوارض ناشی از برگشت بیماریهای روانی و ایجاد محیط سالم برای برقراری روابط صحیح انسانی است.


قوانین ثبت نوبت

  • هنگام ثبت نام و رزرو نوبت ، نام مراجع و سایر اطلاعات درخواستی باید به صورت صحیح وارد شود. 
  • پس از پرداخت مبلغ بیعانه و تایید نوبت ، رزرو قطعی شده و اطلاعات آن از طریق پیام کوتاه  برای رزرو کننده ارسال می گردد. مابقی هزینه مشاوره هنگام مراجعه به مرکز مشاوره از شما دریافت خواهد شد 
  • باتوجه به اینکه در عملیات رزرو و اخذ نوبت ، انتخاب مشاور، تاریخ نوبت و ورود اطلاعات در اختیار رزرو کننده است، مسئولیت هر گونه خطای احتمالی بر عهده وی می باشد.
  • دقیقا در روز و ساعت تعیین شده در محل مرکز مشاوره، حضور داشته باشید. مسئولیت عدم حضور به موقع مراجع در مرکز مشاوره، به عهده خود فرد است.
  • مرکز مشاوره امید حق دارد بنابر محدودیت های خود و دلایل غیر قابل پیش بینی، نسبت به تغییر زمان نوبت ویزیت اقدام نماید. تغییر زمان نوبت ویزیت در صورت امکان و وجود فرصت کافی و صحیح بودن اطلاعات تماس اعلام شده برای مراجع، به شماره اعلام شده به صورت تلفنی اطلاع رسانی خواهد شد.


قوانین لغو نوبت

  • امکان لغو یا جابجایی نوبت  تا 24 ساعت قبل از نوبت وجود دارد. بعد از این زمان امکان لغو یا جابجایی وجود ندارد و مبلغ پرداختی برگشت داده نمی شود
  • در صورت عدم حضور مراجع در مرکز مشاوره و استفاده نکردن از نوبت بنا به هر دلیلی مبلغ ویزیت قابل استرداد نخواهد بود. مراجع شخصا مسئول هر گونه تاخیر و یا عدم حضور در زمان های اعلام شده است.


دکتر محمد قاسمی

دکتر محمد قاسمی

جنسیت : مرد

دکتر یاسر آزاد

دکتر یاسر آزاد

جنسیت : مرد

دکتر علیرضا روحی

دکتر علیرضا روحی

جنسیت : مرد

فرود نیکوبین

فرود نیکوبین

جنسیت : مرد

دکتر محمد ربیعی

دکتر محمد ربیعی

جنسیت : مرد

رقیه داوری

رقیه داوری

جنسیت : زن

آبان ( روز های تعطیل : 2 آبان , 4 آبان , 9 آبان , 13 آبان , 16 آبان , 23 آبان , 30 آبان )

آذر ( روز های تعطیل : 7 آذر , 14 آذر , 21 آذر , 28 آذر )

دی ( روز های تعطیل : 5 دی , 12 دی , 19 دی , 26 دی , 28 دی )

بهمن ( روز های تعطیل : 3 بهمن , 10 بهمن , 17 بهمن , 22 بهمن , 24 بهمن )

اسفند ( روز های تعطیل : 1 اسفند , 7 اسفند , 8 اسفند , 15 اسفند , 21 اسفند , 22 اسفند , 29 اسفند , 30 اسفند )