مقایسه جرمگیری و بلیچینگ دندان

مقایسه جرمگیری و بلیچینگ دندان

هر دو روش جرمگیری و بلیچینگ  باعث روشن تر شدن دندان‌ها می‌شوند ولی در هر کدام از این روشها نوع و میزان سفید کردن دندانها متفاوت است. روش جرمگیری یا (اولتراسونیک) باعث پاکسازی دندانها از املاح رسوب کرده که باعث بوی بد دهان، بدرنگی و زبری دندانها هستند می‌شود. خود بزاق دهان انسان به طور طبیعی با میکروبها و مواد غذایی و باکتریهای دهان ترکیب شده و ایجاد لایه‌‌ای به نام پلاک بر روی دندانها می‌کند. اصولاً پلاکها در قسمتهای پایینی لثه و نواحی که دسترسی به آنها برای تمیز کردن دشوار است بیشتر می شوند که به مرور زمان باعث پوسیدگی دندان می‌شوند پس برای از بین بردن این پلاکهای ایجاد شده باید جرمگیری دندان انجام شود که طی این فرآیند پلاکها و رسوباتی که در بین دندان و لثه ها ایجاد شده از بین می‌رود.
روش بلیچینگ دندان صرفا یک روش برای سفید کردن دندانهاست. بلیچینگ دندان در واقع راه درمانسیت برای از بین بردن لکه ها و رنگدانه های روی دندان که در اثر مرور زمان و به صورت ژنتیکی به وجود آمده این روش صرفاً برای زیبایی است و روش درمانی نیست. بلیچینگ دندان یکی از بهترین و کم آسیب ترین روشهای سفید کردن دندان است.


در مطب خانم دکتر میکانیک درمانهای ترمیمی و زیبایی برای اطفال و بزرگسالان با دقت و مهارت و بهره گیری از موادی با کیفیت بالا و با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی انجام می شود.

درباره نویسنده

دکتر ندا مکانیک
دکتر ندا مکانیکدکتر ندا مکانیک

دندانپزشک اطفال، ایمپلنت، زیبایی

دارای CERTIFICATION (مدرک دانشگاهی) 

ایمپلنت ITI و ایمپلنت SIC از سوئیس

Dio از کره

zimmer از آمریکا

و ترمیمی و زیبایی

CERTIFICATION زیبایی از آکادمی آمریکا

کلیه خدمات دندانپزشکی توسط خانم دکتر ندا مکانیک در شهر اصفهان با تجربه ودانش بالای خانم دکتر ارائه می شود، از خدمات برجسته خانم دکتر ندا مکانیک می توان به:

لینک کوتاه

برای ارسال نظر وارد شوید

نظر بدهید